Cadılar Bayramı İçin Vegan İkramlar

Cadılar Bayramı İçin Vegan İkramlar

Vegan olmayı seçtiğinizde veya vegan yaşam sizi seçtiğinde benzersiz zorluklarla karşı karşıya kalırsınız. İster akşam yemeğine çıkıyor ister evde yemek pişiriyor olun, diyet kısıtlamalarınıza uygun yiyecekler bulmak zaman ve ciddi çaba gerektirebilir.
 
Günümüz dünyasında katı vegan bir yaşam tarzı izleyen yaklaşık 1 milyon insan var. Ve bu sayı her geçen gün artıyor. Özellikle internet ve sosyal medya sayesinde veganlar deneyimlerini, tariflerini ve görüşlerini paylaşmak için bir araya geliyor. Neyse ki bu, geleneksel tatiller de dâhil olmak üzere iyi vegan yiyecekler bulmanın kolaylaştığı anlamına geliyor. İşte Cadılar Bayramı için altı ikram.
 

Kara dul örümceği kekleri

Ürpertici ikramlar, herhangi bir Cadılar Bayramı partisi için bir zorunluluktur. Bunları okula gönderiyor veya kendi küçük hortlaklarınız için pişiriyor olsanız da, bu uzun bacaklı kekleri kesinlikle bir hit olacak. Tüm vegan ve glütensiz malzemeleri kullanıyorlar, ancak kimseye söylemenize gerek yok. O kadar nefisler ki, vegan olmayanlar farkı anlamayacaklar.
 

Havuçlu zencefilli kinoa biber krikoları

Cadılar Bayramı gecesi için korkunç bir ana yemeğe mi ihtiyacınız var? Şeker mi şaka mı yapanlarınız komşulara çığlık attırmadan önce bu sevimli küçük biberleri servis edin. Yenilikçi olmasının yanı sıra yapımı da kolaydır.
 

Ürkütücü siyah fasulye humusu

Tüm Cadılar Bayramı ikramlarının tatlı olması gerekmez. Fat Free Vegan'dan elde edilen bu humus, bir partide cips veya taze sebzelerle servis yapmak için harika olurdu. Soya yoğurdu ve tahin gibi sağlıklı malzemeleri bir araya getirmek sadece 10 dakika sürer.
 

Tatlı balkabağı çörekler

Bu tatlı balkabağı çörekler, aynı zamanda hem sevimli hem de şıktır ve balkabağı ve tarçın sonbahar lezzetlerini içerir. Bunları doyurucu bir sonbahar yahnisinin yanında veya reçel ve çay ile tek başına servis etme fikrini seviyoruz. Ayrıca glutensiz pankek tarifi için buraya göz atabilirsiniz.
 

Kesik parmaklar

Bu korkunç kurabiyelerin görünümünü seçebilirseniz, lezzete şaşırabilirsiniz! Bunlar bir parti için veya bazı şeker mi davrananları korkutmak için harikadır.
 

Mumya kurabiyeleri

Mumya kurabiyeleri, hem glütensiz hem de vegandır, özel diyetleri olan çocuklar (ve yetişkinler) için mükemmeldir. Ve diğer birçok glütensiz vegan yiyeceğin aksine, bunlar sıkıcı olmaktan uzaktır. Sarah'nın şekerli kurabiye tarifiyle başlarlar ve vanilya ve hindistancevizi sütü ile yapılan beyaz bir krema ile donarlar.

Yorum Bırak (Mail Adresiniz Görünmeyecektir.)

Security Code